ارزشمند ترین کارنامه

افتخارآمیزترین لوح تقدیر

از نگاه این حقیر ، ارزشمندترین نمره برای مدیر یک مجموعه ، قضاوت همکاران ، آنهم بعد از دوره مدیریت است که می تواند پیامی خالصانه وبدون رودربایستی های اداری را در بر داشته باشد.
چند روز پیش ،همکاران فرهیخته سابق و دوستان عزیز فعلی ام ، با اهداء با ارزش ترین لوح تقدیر دوران خدمتم ، مرا شرمنده اخلاق و مرام خود کردند .
هرچند خود را شایسته مفاد این لوح تقدیر نمی دانم ، ولی از خداوند می خواهم تا مرا همانطوری قرار دهد این عزیزان قضاوت کرده اند.
همین جا از تک تک دوستان عزیزم بخاطر تحمل ده ساله اینجانب ،صمیمانه تشکر می کنم .
/ 4 نظر / 42 بازدید
علیرضا گرشاسبی

خدا این شهدای زنده رو برامون نگه داره

س م ع

بنام خدا به نظرم بنده مدیریت هنر مردانی است که : 1 - برنامه و هدف دارند. 2 - نوع مدیریت آنان مشورتی است و با صبر و حوصله نهایتاَ بهترین تصمیم را اتخاذ می کنند. 3 - فکر و قلب سالم دارند و بدنبال اهداف شخصی و مغرضانه خود نیستند بلکه مایلند در سازمان از همه لحاظ بالندگی ایجاد کنند و این امر برای پرسنل کاملاَ مشهود است . 4 - به همکار خود احترام می گذارند و در حدود وظایف و اختیارات هر شخص از او کار می خواهند و پرسنل نیز همیشه روح انتقاد پذیری داشته و آماده تغییر و بهتر شدن است. 5 - همیشه بر قلب کارکنان مجموعه خود حکومت می کنند (مدیریت بر دلها) و کارکنان نیز با جان و دل برای پیشبرد اهداف اداره تلاش و همکاری مضاعف خواهد داشت . در چنین شرایطی نگارش متن تقدیر (که دل نوشته ای مختصر است) کمترین کاری است که می توان انجام داد

مهدی غلامی

سلام و خسته نباشید خدمت جناب فقیه بزرگوار همیشه در پناه حق باشید

سلام شاید این تقدیر به نوعی پیام تربیتی باشه